مخزن 1000 لیتری

طراحی و ساخت توسط شرکت دوران فیدار مهام

مخازن پلی اتیلن 1000 لیتری مخصوص سمپاش های کششی طراحی و تولید شده اند. این مخازن سه تکه بوده و میتوان مخازن شستشوی دست و شستشوی سیستم را نیز روی آنها تعبیه کرد.مخازن پلی اتیلنی مزایای زیادی دارند که در زیر به برخی از آنها اشاره میکنیم:

1. مقاومت و دوام بالا

2. ترمیم پذیری آسان

3. عدم ایجاد اختلالات شیمیایی (با مایعات و موادی که با آنها تماس دارند ترکیب نمیشوند)

4. ضریب انبساط و انقباض بالا که محصول را در برابر تنش های حرارتی ایجاد شده توسط عوامل مختلف (آب و هوا، تغییر فصل و …) مقاوم می کند.

مخزن 1000لیتری- شرکت دوران فیدار مهام
مخزن 1000لیتری- شرکت دوران فیدار مهام

مخزن 1000 لیتری

طراحی و ساخت توسط شرکت دوران فیدار مهام

مخازن پلی اتیلن 1000 لیتری مخصوص سمپاش های کششی طراحی و تولید شده اند. این مخازن سه تکه بوده و میتوان مخازن شستشوی دست و شستشوی سیستم را نیز روی آنها تعبیه کرد.مخازن پلی اتیلنی مزایای زیادی دارند که در زیر به برخی از آنها اشاره میکنیم:1. مقاومت و دوام بالا2. ترمیم پذیری آسان3. عدم ایجاد اختلالات شیمیایی (با مایعات و موادی که با آنها تماس دارند ترکیب نمیشوند)4. ضریب انبساط و انقباض بالا که محصول را در برابر تنش های حرارتی ایجاد شده توسط عوامل مختلف (آب و هوا، تغییر فصل و …) مقاوم می کند.

مواد اولیه مخازن 1000 لیتری تولید داخل هستند و نیاز به واردات مواد اولیه برای تولید این مخازن نیست و این مسئله مقدار قابل توجهی از هزینه های تولید می کاهد. قالب ها از ورق آهن ST37 ساخته شده اند و در طراحی آنها اینسرت هایی جهت رزوه درب و فیتینگ های مختلف قرار داده شده است. ما در شرکت دوران فیدار مهام با بیشتر از 15 سال سابقه فعالیت در حوزه قالبسازی میتوانیم با اتکا به مهندسین خود ایده شما را دریافت کرده، آنرا در نرم افزار مدل سازی سه بعدی Solidworks طراحی می کنیم و پس از شبیه سازی عملکرد آن در محیط واقعی در نرم افزار های آنالیز مهندسی Ansys و Abaqus میتوانیم مشکلات ساختاری و فنی آنرا برطرف کرده، طراحی آنرا بهینه و کارآمد تر کنیم و به همین ترتیب از وارد شدن خسارات و لطمه های اقتصادی جلوگیری کنیم. قالب ها پس از تایید نهایی مشتری و مهندسین مونتاژ شده و آماده تحویل میگردند.

مخزن 1000لیتری- شرکت دوران فیدار مهام
مخزن 1000لیتری- شرکت دوران فیدار مهام
مخزن 1000لیتری- شرکت دوران فیدار مهام